Unlu Mamul Reyonları

Görünüm Grid Liste
Sırala
Sayfada ürün

Unlu Mamul Orta Stant

15.000,00 ₺ +KDV

Ahşap Ekmek Reyonu

15.000,00 ₺ +KDV

Unlu Mamul Reyonları ve Fiyatları

Unlu Mamul Reyonları grubuna yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz. Market Unlu Mamul Reyonları ve Market Unlu Mamul Reyon Sistemleri için Bizi arayın! 0(212) 657 00 82

Unlu Mamul Reyonları Ne İşe Yarar ?

Günümüzde ekonomik fiyatları sebebiyle en çok tercih edilen raf çeşitlerinin başında unlu mamul reyonları gelmektedir. Bunun başka bir sebebi ise reyonun portatif ve şık bir görünüme sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Ürünlerdeki fiyat artışı maliyetlerine ve kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Market ekipmanları arasında yer alan bu reyonların imalat aşamalarında makine parkuru önemli bir rol oynamaktadır. Montajı kolay olan ürün bir yerde bir yere taşınırken zorluk çıkarmamaktadır. Genellikle marketler de kullanılan unlu mamul reyonları adından da anlaşılacağı üzere unlu mamullerin muhafaza edilmesi ve müşteriye sergilenmesi amacını taşımaktadır.

Unlu Mamul Reyon Modelleri

Ürün taşıma kapasitesi ve özelliklerine göre bir çok farklı modelde reyonlar bulunmaktadır. Bunlardan birisi süper marketlerde kullanılan Crisp unlu mamul reyonudur.  230 cm yükseklik,  50 cm derinlik ve 200 cm uzunluktaki ölçüleri bulunmaktadır.  Ürünün alt bölümünde saklama dolabı bulunmaktadır. Dekoratif teşir kasaları,  ürünleri etkili kılmak adına bulundurulan transparan tel rafı gibi özellikler ürünü etkili kılmaktadır. Aynı zamanda muhafaza edilen unlu mamuller için estetik biçimde yazılan siyah etiketler de müşterilerin dikkatin çekmektedir.   Ürünlerin sağlıklı bir şekilde korunması en önemli noktalardan biridir. Unlu mamul reyonu fiyatı 3.500 TL ile 4.000 TL arasında değişmektedir.

Küçük çaplı işletmeler için daha az yer kaplayan unlu mamul reyonları tercih edilmektedir. Warm unlu mamul adıyla satışa sunulan reyon ideal olmaktadır. 220 cm yüksekliğe, 50 cm derinliğe ve 90 cm uzunluğa sahip olmaktadır. Bir adet açık alt sepete sahip olan reyon müşterilerin kendi ürünlerini seçmesi için yapılmaktadır. Ahşap malzemeden üretilen unlu mamul reyonu şık ve portatif  bir görünüme sahip olmaktadır.  Bu reyon genellikle ekmek, pide ve kuru pasta vb. yiyecekler için uygundur. Ortalama adet  satış fiyatı 1.500 ile 2.000 TL arasında değişmektedir.  Uzun yıllar boyunca kullanımının olması beklenen ürün ayrıca deforme olmasına karşı önlemler alınmıştır.  Reyon yan yana kurulabilme özelliğine sahiptir. Böylece reyonlardan oluşan unlu mamul standı oluşabilmektedir.