Sigara Reyonu


Sigara Reyonu ve Fiyatları

Sigara Reyonu grubuna yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz. Market Sigara Reyonu ve Market Sigara Reyonu Sistemleri için Bizi arayın! 0(212) 657 00 82

Sigara Reyonları Hakkında

Sigara reyonları ticari işletmelerde satıcının işini kolaylaştırmak amacıyla kullanılmaktadır. Satış kapasitesine göre çeşitli boyutlarda olmaktadır. Ürünleri müşteriye sergilemek amacıyla kullanılmaktadır.  Ahşap, plastik, çelik ve metal olmak üzere bir çok farklı maddeden yapılmaktadır. Hammaddesi, boyutu ve özelliklerine göre sigara reyonları farklılık göstermektedir.

Sigara Reyon Modelleri

İşletmeciler tarafından bir çok farklı sigara reyon modelleri tercih edilmektedir. Bunlardan birisi hafif olması sebebiyle tercih edilen ahşap yaylı sigara raflarıdır. Yan yana on adet sigara paketi sığdırabilmekle birlikte alt alta da on adet rafı bünyesinde bulundurmaktadır. Toplamda 100 adet sigara paketi sergileyebilmektedir. İnternetten siparişi verilebilen ahşap rafın teslimatı 7-10 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.  Aynı işlevi göre ahşap yaylı sigara reyonu ise arka arkaya on adet paketin koyulması için gereken hacmi taşımaktadır.

Ray yaylı raflı sigara reyonları adıyla satışa sunulan ürün metalden üretilmektedir.  Farklı ebatlarda satılan reyonların büyüklüklerine göre fiyatları da artmaktadır. Suntalem malzemesinden yapılan reyonun alt tarafında bulunan çekmecesi tercih edilme oranını arttırmaktadır.  Turuncu ve beyaz renklerde üretilen suntalem dolaplı sigara reyonları 40-100-275 cm standart boyutlarında olmaktadır. Ürünün kenarlarında yıldız profil bulunmaktadır.  Sac sigara reyonu adıyla satıların ürünün hammaddesi sac olmaktadır. Turuncu ve mavi renklerinde satışa sunulur.

35-65-185  cm ebatlarında üretilmektedir. Kenarları kutu profilden yapılmaktadır. Ürünün yüzeyinde elektrostatik toz boya kullanılmaktadır. Böylece çizilmeler ve lekelenmelere karşı direnç oluşturmaktadır. Arka arkaya on adet sigara taşıma kapasitesi olmakla birlikte toplamda elli çeşit sigara paketi hacmindedir. Böylece 500 adet sigara taşıma kapasitesine sahiptir.   Arka arkaya koyulan sigara paketleri için içerisinde ittirici ray bulunmaktadır.  Taleplere göre ölçü, renk ve ebatlarında değişiklik yapılıp teslimat sağlanmaktadır. Reyonun iç derinlik standardı 35 cm’dir. Ortalama 1000-1500 TL fiyatları arasında satılmaktadır. Genellikle suntalem malzemesinden yapılan sigara reyonları daha uygun fiyatlı olmaktadır. İşletmeler için reyonun kaç adet sigara paketi taşıdığı önemlidir. Aynı zamanda estetik bir görünüme sahip olması da gerekmektedir. Bireysel tüketicilerin dikkatini çekmek için canlı renklerde sigara reyonu kullanmak önerilmektedir.