Promosyon Havuzları

Görünüm Grid Liste
Sırala
Sayfada ürün

Tel Sepet

1.000,00 ₺ +KDV

Tel Promosyon Sepeti

750,00 ₺ +KDV

Tekerlekli Sepet

800,00 ₺ +KDV

Tekerlekli Promosyon Havuzu

1.200,00 ₺ +KDV

Promosyon Sepeti

800,00 ₺ +KDV

Promosyon Havuzu 60x80

800,00 ₺ +KDV

Promosyon Havuzları ve Fiyatları

Promosyon Havuzları grubuna yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz. Market Promosyon Havuzları ve Market Promosyon Havuz Sistemleri için Bizi arayın! 0(212) 657 00 82

Birçok market, mağaza veya dükkanın içerisinde veya market dışlarına koymak suretiyle ucuzlayan veya kampanyada olan ürünlerin teşhiri için kullandıkları, çoğunlukla telden üretilen çeşitli ebatlardaki sepetlere promosyon havuzu diyebiliriz. Krom kaplama yapılarak parlak ve şık bir görünüşe sahip bu ürünler aynı zamanda dekorasyona da zenginlik katarlar. Piyasada en çok tercih edilen ebatlar 60×80 ve 53×53 cm’lik promosyon havuzları olup isteğe bağlı olarak özel ölçülerde ve renklerde üretim tarafımızdan yapılmaktadır.

 

Promosyon Havuzları Nedir?

Hemen hemen  her market veya mağaza kampanyadaki ürünlerini sergilemek istemektedir. Ürünlerinin  ön plana çıkmasını sağlamak ve dikkatleri çekmek için çeşitli yöntemler kullanmaktadırlar. Bunlardan birisi de telden üretimi yapılan  promosyon havuzu adındaki ürünlerdir. Dış yüzeyleri kromla kaplı olan bu ürünler şık bit görünüme sahip olmaktadır. Aynı zamanda oldukça dekoratiflerdir. Genel de  60×80 veya 53×53 cm’lik ölçülerdeki  promosyon havuzları daha fazla satılmaktadır. Ancak işletmelerin sattıkları ürünlerin ebatlarına göre de farklı ölçülerde promosyon havuzu üretilmektedir. Renk ve boyut çeşitlere taleplere göre değişkenlik göstermektedir.

 

Promosyon Havuz Modelleri

Kullanım amacına göre promosyon havuz modelleri değişkenlik göstermektedir.Örneğin; 80-80 cm ölçülerinde ki bir havuz sepeti mağazadaki indirimli ürünler için oldukça ideal olmaktadır.  Ürün dış yüzeyi nikel üzeri fırınla kaplı olmaktadır İnternet sitesinde yer alan ortalama fiyatı 150-200 TL arasında değişmektedir. Fazla yer kaplamasını istemeyen bazı işletmeler katlanır tel havuz sepetini tercih etmektedir. Katlanabilme özelliği sayesinde depo da fazla yer tutmamaktadır. 80-80 cm ölçülerine sahip havuzun ortalama satış fiyatı 100-150 TL arasında değişmektedir.  Sergilenecek olan ürünün miktarına bağlı olarak iki katlı promosyon havuz sepetleri tercih edilmektedir. Böylece indirimde olan ürünler aynı yerde iki farklı şekilde sergilenebilmektedir.

60-80 cm ölçülerinde olan ürün 85 cm yüksekliğine sahip olmaktadır.  Daha fazla ürünün sergilenmesi talebinde bulunan işletmeler dört katlı tekerlekli aksiyon sepetini tercih etmektedir. Tekerleklerinin olmasından dolayı ürün kolayca hareket edebilmektedir. Gerektiğinde mağaza içerisinde yerinin değişmesi sorun teşkil etmemektedir. Eni 69 cm , boyu 79 cm ve yüksekliği 185 cm olan ürün çok amaçlıdır.  Dış yüzeyi nikel üzeri fırınla kaplanmaktadır. Ortalama satış fiyat aralığı 250-300 TL arasındadır.

 

Promosyon Havuzları Avantajları

Günümüzde indirimde olan ürünleri müşterinin dikkatini çekmesi için çeşitli yöntemler uygulanmaktadır. Bunlardan  birisi olan promosyon havuzları müşterinin dikkatini çekip indirimli ürünlere yönelmesini sağlamaktadır. Aynı zaman da tel şeklinde ki yapısıyla da hoş bir görünüme sahip olmaktadır. Modellerine göre promosyon havuzları birden fazla ürünün sergilenmesini sağlamaktadır.


promosyon havuzu, promosyon havuzları