Plastik Çerçeveler


Plastik Çerçeveler ve Fiyatları

Market Plastik Çerçeveler grubuna yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz. Market Plastik Çerçeveler ve Market Plastik Çerçeve Sistemleri için Bizi arayın! 0(212) 657 00 82

Plastik Çerçeveler Modelleri Ve Fiyatları

Plastik Çerçeveler

Günümüz de aksesuar olarak kullanılmaya başlanan çerçevelerin eski zamanlarda ki değeri büyüktür. İnsanlar sevdiklerinin fotoğraflarını çerçeveletip odada da en güzel gördükleri köşeye koymaktadırlar. Zaman geçtikçe dekoratif bir malzeme gözüyle bakılan çerçeveler modern bir hal almıştır. Çeşitli renkleri  ve modelleriyle rağbet görmektedir.  Ailelere uygun ve sevgililere özel çevreler bulunmaktadır. Son zamanlarda plastik çerçeveler ilgi görmektedir.

Plastik Çerçeve Modelleri Ve Fiyatları

Taleplere göre plastik çerçeve modellerinde değişkenlik olabilmektedir. Örneğin; Bosphorus plastik resim çerçevesi küçük  boyda olup tek bir resim konulmak için üretilmiştir. 15-17 cm ebatlarına sahip çerçeve oturma odası takımlarında kullanılmaktadır. Sade bir görünüme sahiptir. Plastikten imalat edilmesi kullanıcılar tarafından avantajlı olmaktadır. Özellikle çocuklu ailelerde yer alan kırılma tehlikesine karşı tehdit oluşturmazlar. Uzun ömürlü olan çerçeveler kullanıcıları memnun bırakmaktadır. Eğer birden fazla resmi çerçeve içerisinde bulundurmak istenilirse Galaxy K-195-N fotoğraf çerçevesi tercih edilmektedir. Kırmızı ve beyaz renklerden bulunan bu çerçeveleri uygun fiyatlarda satın almak mümkün olmaktadır.

Mağazalarda veya internet sitelerinde bulunabilmektedir. İnternet sitelerinden sipariş verildiğinde 7 iş günü içerisinde teslimatı yapılmaktadır. Piyasada 10 TL civarında bir fiyatla satışa sunulmaktadır. Ürün ölçüleri 25-19 cm boyutlarındadır. Hammaddesi plastiktir.  Aile fotoğraflarının bir arada olmasını isteyen müşteriler genellikle DecoTown Family - Kalpli Plastik Fotoğraf Çerçevesini tercih etmektedirler. İnternet üzerinden verilen siparişle temin edilmektedir. Sipariş verilen günden 3-5 iş günü arasında alıcının evine ulaşmaktadır. 21.5- 46.5-2 cm ölçülerinde olan ürün hoş ve şık bir görünüme sahip olmaktadır. Plastik malzemeden yapılmasından kaynaklı olarak fiyatlarda da uygunluk görülmektedir. { plastik çerçeveler ve fiyatları }

Dekoratif üçlü resim çerçeveleri dekorasyon ürünleri arasında ilki görmektedir. Birbirine bağlı üç adet çerçeveden oluşmaktadır. Kanserojen olmayan boya ile kaplanan ürün ABS adı verilen sert plastikten üretilmektedir. Üç parçadan oluşan ürünün boyutları farklıdır.  Her bir parçanın dış kasası 20-15 cm  ve resim alanı ölçüsü 13-18 cm’dir. Ortalama satış fiyatı 25 ile 30 TL civarındadır. Oluşabilecek işçilik ve üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti süresi bulunmaktadır.