Orta Tekli Raflar

Görünüm Grid Liste
Sırala
Sayfada ürün

4 Yüzlü Market Rafı

10.000,00 ₺ +KDV

Market Rafı

13.000,00 ₺ +KDV

Market Rafı Siyah

0,00 ₺ +KDV

Raf Önü Siperlik

50,00 ₺ +KDV

Orta Tekli Raflar ve Fiyatları

Orta Tekli Raflar grubuna yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz. Market Orta Tekli Raflar ve Market Orta Tekli Raf Sistemleri için Bizi arayın! 0(212) 657 00 82

Orta tekli raflar ilk üretildiği dönemde oldukça fazla rağbet görmektedir. Son zamanlarda orta çiftli raflar daha fazla kullanılmaya başlanmaktadır. Ancak yine de orta tekli raflara karşı olan talep fazladır.  Market ekipmanları kategorisinde yer alan raflar küçük çaplı işletmeler tarafından ilgi görmektedir. Marketler, hırdavatçılar ve kozmetik dükkanlarında görmek mümkün olmaktadır. Diğer taraftan ürün çeşitliliği fazla olan iş yerlerinde de kullanışlı hale gelmektedir.  İşletmelerin taleplerine göre küçük ve orta boyutlarda üretilebilmektedir. Aynı zamanda farklı renklerde de görmek mümkündür. Rafın kullanım amacına ulaşması ve tüketiciler tarafından memnun kalınması dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Genellikle raf adeti dört veya beş arasında değişmektedir.

Orta Tekli Rafların Fiyatları

Orta tekli raf fiyatları değişkenlik göstermektedir. Orta tekli ünite market rafı adıyla satışa sunulan ürün adından da anlaşılacağı üzere bakkal ve market gibi işletmelerde kullanılmaktadır. Dört adet raftan oluşan ürünün ortalama satış fiyatı 180 TL’dir. En alt rafının yüksekliğinin diğerlerine göre daha geniş olması ürün yerleştirme kapasitesini arttırmaktadır.  Genellikle 135-175 cm arasında ki bir yüksekliğe sahip olmaktadır.  5 adet raftan oluşan orta tekli reyonların fiyatları ise 200 TL civarında olmaktadır. İşletmeler satış kapasitelerine göre farklı adetli raflar sipariş etmektedir.   Ekonomik olarak uygun olmaları avantajları arasındadır.

Orta Çiftli Raflar ile Avantajları

İşletmecinin kullandığı mekanın kullanışlı olması açısından orta tekli raflar önemlidir.  Orta çiftli raflar bu duruma daha elverişli olsa da fiyatlarının uygun olması sebebiyle orta tekli raflar tercih edilmektedir.  Bu tarz market raflarını giyim mağazalarında ve kırtasiyelerde de görmek mümkün olmaktadır.  Kolay bir şekilde kurulumunun sağlanması ve bir yerden bir yere taşırken zahmetsiz olması olumlu özelliklerindendir.  Ayrıca şık bir görünüme sahiptir.  Bunun en önemli sebebi rafların imalat edildikten sonra boyama sürecine geçmesidir. Elektrostatik toz boya kullanılıp fırınlama tekniğiyle son hale gelmektedir. Aynı zamanda kaliteli, kolay bir şekilde leke tutmayan ve çizilmeyen özeliklere sahiptir.