Orta Çiftli Raflar

Görünüm Grid Liste
Sırala
Sayfada ürün

4 Yüzlü Market Rafı

11.000,00 ₺ +KDV

Çift Taraflı Market Rafı

2.900,00 ₺ +KDV

Market Rafı

13.000,00 ₺ +KDV

Market Rafı Siyah

0,00 ₺ +KDV

Orta Çiftli Reyon

3.100,00 ₺ +KDV

Raf Önü Siperlik

75,00 ₺ +KDV

Orta Çiftli Raflar ve Fiyatları

Orta Çiftli Raflar grubuna yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz. Market Orta Çiftli Raflar ve Market Orta Çiftli Raf Sistemleri için Bizi arayın! 0(212) 657 00 82

Orta Çiftli Raflar Nedir ?

Orta çiftli raflar son zamanlarda oldukça tercih edilmektedir. Bunun en önemli sebebi iç mimarların farklı dekoratif aksesuarlara  yönelmesi ve ihtiyaçlara talep etmesinden kaynaklanmaktadır. Farklı modellere ve özelliklere sahip duvar rafları bulunmaktadır. Bunların arasında orta çiftli raflar metal market rafları kategorisinde yer almaktadır. Genellikle alışveriş merkezleri gibi ticari alanda kullanılan bu rafların boyutu  işletmenin ihtiyacına göre değişmektedir. Bu raf çeşidinin en önemli özelliği sağında ve solunda eşit adette raflar bulup oldukça kullanışlıdır.  Genellikle metalden yapılan raflar aynı zaman da market ekipmanları içerisinde de yer almaktadır. Çok fazla yer kaplamaması ve yüksek kapasiteli ürün barındırma özelliği işletmecilere cazip gelmektedir.

Orta Çiftli Rafların Fiyatları

Çift yönlü orta reyon adıyla siparişi verilen rafın yüksekliği 145 cm’dir. Elektrostatik fırın boya ile kaplı olan dış yüzeyi kalitesini arttırmaktadır.  Dört adet raftan oluşan ürünün ortalama satış fiyatı 250 TL’dir.  Bunun yanında sepet raflı çiftli orta reyon adıyla satışa sunulan ürün genellikle giyim ve kozmetik vb. işletmecilerinin dikkatini çekmektedir.  Dört adet raftan oluşan ürünün sağında ve solunda sepet şeklinde aparatlar bulunmaktadır.  Genellikle 135-175 cm arasında ki bir yüksekliğe sahip olmaktadır.  Züccaciye parfümeri orta reyonu adıyla satışa sunulan  raf  bijüteri ve parfümeri vb.  yerlerde kullanılmaktadır. Boyutları sepet raflı çiftli orta reyon ürünüyle aynıdır. Dikdörtgen şeklinde camlardan oluşan raflar işletmenin işini kolaylaştırmaktadır.  Adet ortalama fiyatı 350 TL’dir. Sizde orta çiftli raf fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz..

Orta Çiftli Raflar Avantajları

İşletmecinin kullandığı mekanın ideal olması açısından orta çiftli raflar önemlidir.  Raf seçimi yaparken uygun olması açısından amacına hitap etmesi, estetik bir görünüme sahip olması ve bireysel tüketicilerin memnun kalması önemlidir.  Birçok farklı sektörde kullanılan orta çiftli raflar işletmecilerin isteklerine göre renk, model ve boyut seçenekleri sunmaktadır.  Orta çiftli rafları marketlerde, ayakkabıcılarda, zücaciyecilerde, hırdavatçılarda  ve daha bir çok ticari amaç taşıyan kurumlar da görmek mümkün olmaktadır. Başlangıçta tek taraflı reyonlar üretilip kullanılmaya başlanmaktadır. Sonrasın ihtiyaç ve isteklere göre orta çiftli reyonlar şekillenmiştir.