El Sepetleri

Görünüm Grid Liste
Sırala
Sayfada ürün

Tekerlekli Market Sepeti

550,00 ₺ +KDV

Market El Sepeti

100,00 ₺ +KDV

El Sepetleri ve Fiyatları

El Sepetleri grubuna yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz. Market El Sepetleri ve Market El Sepet Sistemleri için Bizi arayın! 0(212) 657 00 82

Market ve mağazalar için alacakları ürünler fazla olmayan müşteriler için ideal taşıma aracı el sepetleri olmaktadır. Genel olarak plastikten üretilen market el sepetleri elde de taşınabilirken tekerlekli modelleri ile çekilebilerek de taşınabilmektedir. Kırmızı, sarı, mavi, yeşil gibi renkleri çok satılan renkler olsa da müşterilerimizin isteklerine göre özel renk imalat yapılabilmektedir.

El Sepetleri Modelleri Ve Fiyatları

El Sepetleri Nedir?

Sadeve mutfak ta değil ev hanımlarının bir çok yer kullandığı el sepetleri gerek yiyecek gerek de yün, iplik vb. eşyaları koymaya yaramaktadır.  Ev hanımları için oldukça kullanışlı olan el sepetleri fazla yer kaplamamaktadır. Modelleri, boyutları ve rengine göre fiyatlarında değişiklik olmaktadır.  Ev hanımlarının kullandığı sepetle hazır şeklinde imalat edilse de marketlerde alışveriş amaçlı kullanılan sepetler plastikten yapılmaktadır.  Aynı zamanda kozmetik ve parfümeri mağazaları için el sepetleri bulunmaktadır.

El Sepetleri  Modelleri  Ve Fiyatları

Bir çok farklı çeşidi mevcut olan el sepetleri oldukça kullanışlı bir biçimde tasarlanmaktadır. İnternetten veya mağazalardan temin edilebilmektedir.  Kullanım amacın göre el sepetleri  ev hanımları ve alışveriş yapan bireysel tüketiciler tarafından kullanılmaktadır.  Örneğin;  Marketlerde kullanılan plastik el sepetleri az sayıda ürün alan müşteriler için oldukça uygun olmaktadır. Çeşitli renklerde bulunan el sepetlerinin her bir 20 TL civarındadır. Kozmetik ve parfümeri mağazalarında kullanılan el sepetleri ise biraz daha farklı olmaktadır. Krom kaplamalı, plastik tabanlıklı ve tak saplı el sepeti oldukça şık bir görünüme sahip olmaktadır.  Sepet hacmi 26 litre’dir. Böylece müşterilerin mağaza içerisinde bütün ihtiyaçları karşılanmaktadır.  Eva tel el sepeti adıyla satışa sunulan ürün uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Oldukça dayanıklı olup saplar ve sepetin iç kısmında plastik malzemeler kullanılmıştır.

2 yıl garantili olan ürünün ortalama satış fiyatı 60 TL’dir. İnternetten sipariş verildiğinde 5-10 gün içerisinde teslim edilmektedir.  Bunların yanında hasıl kaplamalı sepetlerde oldukça popülerdir. Farklı göz alıcı modellerde olan sepetler ev hanımlarının gözlerini kamaştırmaktadır.  Örneğin; Hasır kapaklı, açık kahverenginde ve mavi çiçekleri olan sepet  hoş bir görünüme sahip olmaktadır. 17 cm yüksekliğinde ki sepetin satış fiyatı 65-75 TL arasında olmaktadır. İnternetten sipariş verildiğinde  14 gün içerisinde teslim edilmektedir. Piknik sepeti olarak da kullanılabilmektedir.  Derin bir yüksekliğe sahip hazır, kahverengi ve büyük sepet çok amaçlı olarak kullanılmaktadır. Piyasa da 97.99 TL’den satışa sunulmaktadır.  Ürün taşıma kapasitesi fazla olduğundan pazar sepeti olarak da kullanılmaktadır.


el sepetleri, market el sepetleri, market sepetleri