Market Arabaları

Görünüm Grid Liste
Sırala
Sayfada ürün

Market Arabası

2.500,00 ₺ +KDV

Market Arabaları ve Fiyatları

Market Araba grubuna yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz. Market Araba ve Market Araba Sistemleri için Bizi arayın! 0(212) 657 00 82

Market Arabaları Modelleri Ve Fiyatları

Market Arabaları Ne İşe Yarar?

Adından da anlaşılabileceği süper market gibi büyük işletmelerde market arabaları kullanılmaktadır. Bazen de el sepeti veya mini market arabası adında ki ürünler orta halli işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Market arabaları gıda alışverişimizi yaparken bir çok farklı modelde market arabaları bulunmaktadır.  Gerek çocuklu aileler gerek uzun vadeli alışveriş yapanlar için çeşitli ürünler mevcuttur. Arabaların dayanıklılığı açısından kullanılan malzeme de önem taşımaktadır. Genellikle plastik malzemeden yapılmaktadır.  Bireysel tüketicinin memnun kalması ve işletmeler için ekonomik olması önem taşımaktadır. Boyutlarına, modellerine ve kullanım amaçlarına göre fiyatlarda değişkenlik görülmektedir.

Market Arabaları Modelleri

Market arabalarının tel ayaklı, bebek setli ve çocuk arabası olmak üzere bir çok modeli bulunmaktadır. 100 L hacme sahip tel ayaklı market arabalarının özellikleri arasında elektro galvaniz üzerinin fırınla kaplanmış olması, euro standartları içerisinde tüm dünyada kullanılması, plastik renginin kırmızı olması ve iç içe geçebilen özelliğiyle az yer kaplaması yer almaktadır.  Çocuklar için tasarlanmış market arabaları da göze oldukça hoş gelmektedir.  Sessiz tekerleklere sahip olan arabanın gri, turuncu, kırmızı, yeşil ve mavi renkleri de bulunmaktadır.  Ürün hacmi 25 litre’dir.  Yine çocuklar için üretilen ergonomik ürünlerden birisi olan market çocuk arabalarıyla alışveriş daha kolay ve rahat bir hal almaktadır. Çocuk arabasının alışveriş sepet kısmı metaldir. Hacmi 80 lt’dir.  Tekerlekleri elektrostatik toz boyalıdır. Metal kasa gövdesinin üzerinde plastik kabinden oluşan aparat bulunmaktadır. Rulmanlı taşıyıcı tekerlekleri mevcuttur.  Çocuk oturma bölümü için yapılan plastik kabin soldan kapılıdır.  Çocuk direksiyonunda havalı bir şekilde çalan bip bip kornası bulunmaktadır.

Market Arabaları Fiyatları Hakkında

Market arabaları fiyatları modeline ve boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Genellikle bu değişkenlik ürün hacmine göre artıp azalmaktadır. Özel olarak tasarlanan çocuk arabaları genellikle 1000-1500 TL arasında değişmektedir.  Bebek setli market arabaları ise 200 – 250 TL civarında satılmaktadır. Bebeği olan aileler için bu araba oldukça uygun olmaktadır. Ancak en ekonomik olanları tel ayaklı market arabalarıdır.