Manav Reyonu

Görünüm Grid Liste
Sırala
Sayfada ürün

Manav Reyonu

0,00 ₺ +KDV

Manav Raf Ünitesi

7.500,00 ₺ +KDV

Manav Reyonu ve Fiyatları

Manav Reyonu grubuna yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz. Market Manav Reyonu ve Market Manav Reyon Sistemleri için Bizi arayın! 0(212) 657 00 82

Marketlerde taze sebze ve meyvelerin teşhir edildiği, satışlara olumlu etkisi olması adına dizaynı önemli olan bölümlerdir manav reyonları . Dizaynlarının kolay kullanımlı ve dayanıklı olması son derece önemlidir. Ayrıca marketin ilgili alanını tam olarak kullanmak adına özel ölçüler ile imal edilmelidir. Kullanışlı ve uzun ömürlü bir manav reyonu için ilk tercih olarak ahşap ve metal malzemeler kullanılmaktadır. Projeye bağlı olarak olarak mdf, demir, çelik, alüminyum, plastik gibi malzemeler kullanılabilmektedir.

Siz değerli müşterilerimizin istekleri ve ortam ölçülerine göre dilerseniz hazır, dilerseniz özel tasarımlı sistemler kullanılabilmektedir. Örnek vermek gerekirse sınırlı genişlikteki bir manav reyonundan maksimum oranda verim alabilmek için belli açılarla monte edilmiş ızgara sepetli market rafları da manav reyonu olarak düşünülebilir. Öte yandan manav reyonubağımsız ve hareketli (tekerlekli sistem) olarak da uygulanabildiği gibi duvara veya kolona monte edilebilmektedirler. Mira Raf olarak mekanınızı ziyaret ederek size en uygun seçenekleri sunabiliriz. Dilerseniz yukarıdaki telefonumuzdan bize ulaşabilir, özel taleplerinizi iletebilirsiniz.


manav reyonu, manav rafları, manav reyonu fiyatları