Mağaza Rafları

Görünüm Grid Liste
Sırala
Sayfada ürün

Ahşap Orta Raf

3.000,00 ₺ +KDV

Çift Taraflı Askılık

1.500,00 ₺ +KDV

Çift Taraflı Rondo Sistem

1.800,00 ₺ +KDV

Orta Çiftli Kanallı Pano

3.750,00 ₺ +KDV

Özel Proje Ahşap Raflar

Ürün sipariş üzeri özel üretildiği için telefon bilgi almanız gerekmektedir.
0,00 ₺ +KDV

Askılı Paketleme Masası

4.000,00 ₺ +KDV

Ayarlı Duvar Flanşı

100,00 ₺ +KDV

Boru Kancası

50,00 ₺ +KDV

Çekmecelik

300,00 ₺ +KDV 1.500,00 ₺ +KDV

Kanallı Panolu Dolap

3.500,00 ₺ +KDV 12.000,00 ₺ +KDV

Kanallı Panolar

1.500,00 ₺ +KDV

Koniğe göre AB1

100,00 ₺ +KDV

Yuvarlak Katlı Stant

950,00 ₺ +KDV 9.000,00 ₺ +KDV

Mağaza Raf Sistemleri ve Fiyatları

Satılan ürünlerin nitelikleri ne olursa olsun uygun fiyatları ile her satış alanında kullanılmaktadır mağaza raf sistemleri. Mağaza raf fiyatları ve mağaza rafları ile ilgili uygun ürünler burada.

Satılan ürünlerin nitelikleri ne olursa olsun uygun fiyatları ile her satış alanında kullanımaktadır mağaza raf sistemleri. Giyim, aksesuar, elektronik vb. birçok sektörün ürünlerini en iyi şekilde sergilemelerini sağlar. Bu raflar aynı zamanda mağazanın dekorunu da doğrudan etkilemektedir. Satılacak ürünler ve müşteri kitlesi göz önünde bulundurularak hazırlanan bir mağaza raf dekoru müşteri gözünde her zaman artı anlamını taşır. Mağaza rafları imalatında sektöre göre değişkenlik göstermekle birlikte masif, mdf – mdflam, sunta – suntalam, cam, pleksiglas, alüminyum ve çelik malzemeler daha sık kullanılmaktadır. Mağaza raf fiyatları konusunda birçok site ile mukayese edebileceğiniz uygun fiyatları sitemizde bulabilirsiniz. Mira Raf ile kaliteli ürünlere fazla ödemeyin.

İster büyük ister küçük olsun tüm mağazalar için dekorunu tamamlayan, müşterilerin ürünleri kolayca inceleyebilmelerini sağlayan aksesuarlardır mağaza rafları . Spor, giyim, züccaciye, halı vs. gibi daha sayamadığımız birçok mağaza ürün sergilemelerinde bu rafları tercih etmektedir. Çünki satılacak ürünün sunumu ne kadar şık olursa satılma oranı da o derece artacaktır. Mağaza rafları konik sistemler, boru sistemler, kare sistemler ve ahşap sistemlerden oluşabilirler. Bu sistemler duvara veya kolona bağlanabildiği gibi bağımsız şekilde de kullanılabilmektedir.


mağaza rafları, mağaza raf sistemleri


Mağaza Rafları Alt Kategorileri