Kullanım Koşulları

Kullanıcı ve Gizlilik Hükümleri
Tüm hakları Mira Raf Tasarım'a ("Mira Raf") ait olan www.miraraf.com internet sitesini ("İnternet Sitesi") ziyaret eden kullanıcının ("Kullanıcı") kayıt formunu doldurup onayladığı veya herhangi bir şekilde İnternet Sitesi`ni kullandığı anda işbu Kullanıcı ve Gizlilik Hükümleri'ni kabul etmiş sayılacaktır.

Mira Raf, dilediği zaman işbu Kullanıcı ve Gizlilik Hükümleri'ni ve İnternet Sitesi'nde bulunan yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme hak ve yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına İnternet Sitesi'ne her girişte Kullanıcı ve Gizlilik Hükümleri sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. Mira Raf'in değişiklik yaptığı Kullanıcı ve Gizlilik Hükümleri yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Kullanıcı Sözleşmesi
İnternet Sitesi'ne girilerek İnternet Sitesi'ndeki bilgilerin, programların ve diğer her türlü verinin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Mira Raf sorumlu değildir. Mira Raf, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; İnternet Sitesi üzerinden yapılan işlemlerin kesintiye uğraması halinde herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Mira Raf, kullanıcıların İnternet Sitesi'ne girerken bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanması nedeniyle doğabilecek hiçbir hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmemektedir.

Mira Raf, İnternet Sitesi'nin genel görünüm ve dizaynı ile İnternet Sitesi'ndeki tüm bilgiler, resimler, Mira Raf markası ve diğer markalar, Mira Raf.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve işbu Materyaller yasal koruma altındadır. İnternet Sitesi'nde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet Sitesi'nin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, İnternet Sitesi'nden alışveriş yapan siz değerli kullanıcılarımızın güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Mira Raf veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin İnternet Sitesi ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

İnternet Sitesi, Mira Raf'in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Mira Raf, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Mira Raf'in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Kurum Bilgileri
Ünvan: Mira Raf Tasarım
Adres: Kocasinan Merkez Mh. Site Sk. N:19 Bahçelievler İstanbul
Telefon: 0(212) 657 0082 - 0(549) 657 0082