Kasa Altı

Görünüm Grid Liste
Sırala
Sayfada ürün

Market Kasa Altı

7.500,00 ₺ +KDV

Kasa Altı

7.500,00 ₺ +KDV

Kasa Altlığı

0,00 ₺ +KDV

Kasa Altı ve Fiyatları

Kasa Altı grubuna yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz. Market Kasa Altı ve Market Kasa Altı Sistemleri için Bizi arayın! 0(212) 657 00 82

Yazar Kasa Altı Sistemler Nedir?

Yazar kasa altı sistemler son zamanlarda uygun fiyatları tercih edilen raf  ürünlerinin başında gelmektedir.  Bunun en büyük etkeni portatif ve şık bir görünüme sahip olmasıdır.  Hırdavat sektörü, kırtasiye alanı, giyim mağazaları ve marketler olmak üzere bir çok farklı alanda görmek mümkündür. Ürünün niteliğine ve maliyetinin yüksek olmasına bağlı olarak satış fiyatlarında değişkenlik görülmektedir.  Montajı ve kurulumunun basit olduğu ürün ustalık parası gerektirmemektedir.  Bir yerden başka bir yere taşımak gerektiğinde monte etmek için ekstra olarak bir para harcanması gerekmemektedir.  İmalatında makine parkuru önemli rol oynamaktadır. Yıllarca kullanılan yazar kasa altı rafları kullanıcılarını memnun etmektedir.

Yazar Kasa Altı Fiyatları

Marketlerin birincil ihtiyaçları arasında gelen yazar kasa alt sistemleri U ve Ş şeklinde olmak üzere iki şekilde üretilmektedir. Yazar kasa altları marketlerde alışverişi kolaylaştırmaktadır. Aynı zaman da  gibi ihtiyaç olunan her şey şık bir şekilde muhafaza edilmektedir. Bantlı, bantsız, turnikesiz,  turnikeli, sepetsiz  veya sepetli  olarak imalat edilen yazar kasa altları mevcuttur. Standart renk seçenekleri yeşil, kırmızı , turuncu ve mavidir. Gelen taleplere göre farklı renk ve ölçüde yazar kasa altları tasarlanabilmektedir.Yazar kasa altı fiyatlarının standart bir ücrette satışa sunulduğu söylemek yanlış olmaktadır. Özelliklerine ve kalitesine göre ürün fiyatlarında artma veya azalma görülmektedir.  Örneğin 82 cm yüksekliğine sahip yazar kasa altını çeşitli renklerde bulmak mümkündür. Yüksek kalite çelikten yapılması ve elektrostatik toz boya özelliğiyle fiyatları arttırmaktadır. Ortalama satış fiyatı  500  TL civarında olmaktadır.  Suntalam malzemesinden yapılan yazar altı düz modeli mavi ve beyaz renklerde üretilmektedir.  80 cm yükseklik ve 140 cm genişliği bulunmaktadır.  Ahşap malzemeden üretilen bu rafın ortalama satış fiyatı 400 TL’dir. Aynı zaman da çekmeceli komidin kısmının ayrı olarak kullanılması mümkün olmaktadır.  Raf bölmesinin olması kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Komidin boyutu ise 50-50-80 cm’dir.  Çekmeceli ve çekmecesiz olmak üzere farklı modellerde de yazar kasa altları bulunmaktadır.  Bireysel tüketicilerin memnun kalması da önem taşımaktadır.