Karşılama Bankoları

Görünüm Grid Liste
Sırala
Sayfada ürün

Ahşap Banko

7.500,00 ₺ +KDV

Karşılama Bankosu Işıklı

60.000,00 ₺ +KDV

Karşılama Bankosu

120.000,00 ₺ +KDV

Kumlu Cam

0,00 ₺ +KDV

Karşılama Bankosu

10.000,00 ₺ +KDV

Pleksi Otel Bankosu

0,00 ₺ +KDV

Karşılama Bankosu

6.000,00 ₺ +KDV

Karşılama Bankosu Eğimli

85.000,00 ₺ +KDV

Otel Bankosu Mermerli

0,00 ₺ +KDV

Otel Bankoları

0,00 ₺ +KDV

Otel Bankosu

0,00 ₺ +KDV

Danışma Bankosu

0,00 ₺ +KDV

Karşılama Bankoları ve Fiyatları

Müşterilerinizi en iyi şekilde karşılayabilmeniz için kaliteli karşılama bankoları üretiyoruz. Karşılama banko modelleri ve fiyatları için sitemizi incelemeniz yeterli olacaktır.

Müşterilerinizi en iyi şekilde karşılayabilmeniz için kaliteli karşılama bankoları üretiyoruz. Bir hastane, otel veya banka gibi yerlere girdiğimizde bizi hep bankolar ve arkalarında müşterilere yardımcı olmak için bekleyen görevliler görürüz. Burdaki bankonun önemi, gelen müşterinin kafasında oluşacak ilk intiba adına oldukça fazladır. Mağaza, butik, restoran gibi mekanlarda daha çok kasanın bulunduğu bankolar müşterilerin ödeme yaptığı bölümler olarak çıkar karşımıza. Banko modelleri yerli yabancı birçok endüstriyel tasarımcının ellerinde farklı şekillere bürünebilmektedir. Ayrıca bankoların kullanım alanlarına göre malzeme ve tasarım seçenekleri vardır. İmalatta kullanılacak malzemeler çok çeşitlidir.

Bu tamamen müşteri istek ve beklentilerine göre şekillenir. Bu malzemelerin başında ağaç (masif), mdf, mdf lam, cam, mermer, pleksiglas, alüminyum, çelik, sunta ve suntalam gelmektedir. Oteller büyüklüklerine göre genelde aynı zaman zarfında birden fazla müşteriye cevap verebilmek adına düz ve uzun bir tasarıma sahipken, özel bir klinik veya bir alışveriş merkezi danışma bankosu gün içerisindeki yoğunluğa bağlı olarak genelde yuvarlak hatlarda üretilmekte, ortamın dekoruna da katkı sağlamaktadırlar. Yeni banko modelleri ve fiyatları burada..

Bankolarda çoğunlukla tercih sebebi haline gelmiş belli başlı tasarım ve imalat detayları da oluşmuş durumda. Bunlara örnek olarak alın kısımlarındaki gizli ışık veya kromajlı metal şeritler, ayaklıklardaki metal kaplamalar, kol dayama kısmı üzerindeki cam yükselti gibi sıralayabiliriz. Eğer kaliteli ve uzun ömürlü bir bankoya sahip olmak istiyorsanız asgari kalite olarak mdf malzemesini tercih etmelisiniz. Sunta ve suntalam mdf kadar yoğun ve sağlam olmadıkları gibi herhangi bir sıvı temasında şişmekte ve formunda bozulmalara sebebiyet vermektedir. Mdf zaten neredeyse sunta ile aynı fiyatta iken neden daha kalitesizine sahip olasınız ki?


karşılama bankoları, danışma bankosu, banko modelleri, banko fiyatları


Karşılama Bankoları Alt Kategorileri