Kapı Üniteleri


Kapı Üniteleri ve Fiyatları

Kapı Üniteleri grubuna yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz. Market Kapı Üniteleri ve Market Kapı Ünite Sistemleri için Bizi arayın! 0(212) 657 00 82

Kapı Ünitesi Modelleri

Son zamanlarda kapı üniteleri oldukça rağbet görmektedir. Kullanım amacına göre değişkenlik gösteren üniteler farklı modellerde bulunmaktadır. İnternet sitelerinden ve mağazalardan temin edinmek mümkün olmaktadır. Farklı modellerde imalat edilen ürünler de fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Parmak izli kapı ünitesi, kapı kilit kontrol ünitesi, şifreli kapı giriş ünitesi ve fotoselli kapı radar sistemleri olmak üzere bir çok farklı modelde satışa sunulmaktadır. İşletmelerin ihtiyaçları ve ürünün kullanım amacına göre temin etmektedir. Aynı zamanda kaliteli bir ürün olması garanti süresi içermesi de önem taşımaktadır. Güvenlik amaçlı kullanılan kapı ünitelerinde imalatçının ürününe garanti vermesi gerekmektedir. Kapı üniteleri ve kapı ünitesi fiyatları hakkında detaylı bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Kapı Ünitesi Özellikleri Ve Fiyatları

Kapı ünitesi fiyatları firmalar göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin ; Akıllı kilit sistemli parmak izli kapı ünitesi ortalama satış fiyatı 948 TL’dir. Özellikleri arasında çalınmayacak tek anahtar olan parmak izi, tek dokunuşla açılabilen kilitleme özelliği, kopyalanma ihtimaline karşı geliştirilmiş değişken kod imkanı bulunmaktadır. Olumsuz özellikleri arasında iade yapılmaması yer almaktadır. 200 farklı parmak izini tanıma kapasitesiyle OLED ekran teknolojisine sahiptir. Fotoselli kapılar için algılama sensörü olan fotoselli radar kapı üniteleri MicroTec markalı olup ortalama satış fiyatı 300 TL civarındadır. Maksimum çalışma 4 metre olup ortalama ömrü on senedir. Uygun fiyatından dolayı şifreli kapı giriş üniteleri de ilgi görmektedir. 120 adet kullanıcı şifresi tanımakla birlikte yönetici şifresinin haricinde tüm kullanıcıların şifresini silebilme özelliğine sahip olmaktadır. Yönetici istediği zaman kullanıcı şifresini değiştirebilmektedir. Ürünün tuşlu panelinde sesli uyarı ve ışıklı tuş takımı özelliği bulunmaktadır. Firma garanti süresini 18- 24 ay arasında vermektedir. Ring Chime markalı kapı zili iç ünitesi ortalama 260 TL fiyatından satışa sunulmaktadır. Herhangi bir prize takıldıktan sonra bulunduğu ortamdan uyarı alınmaktadır. Üstelik ses seviyesi ring uygulamasıyla sağlanmaktadır. Gerektiği durumlar da devre dışı bırakılmaktadır. 12 – 18 ay arasında bir garanti süresi verilmektedir. İnternetten sipariş verilmesi durumunda 2-3 gün içerisinde ürün kargoya verilmektedir. Kapı üniteleri işletmelerin ve binaların güvenliği açısından önem taşımaktadır.