Hırdavat Rafları

Görünüm Grid Liste
Sırala
Sayfada ürün

Delikli Pano

0,00 ₺ +KDV

Hırdavat Rafları ve Fiyatları

Hırdavat Rafları grubuna yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz. Market Hırdavat Rafları ve Market Hırdavat Raf Sistemleri için Bizi arayın! 0(212) 657 00 82

Hırdavat reyonları adıyla satışa sunulan bu ürün market rafları içerisinde tam anlamıyla  ihtiyaca göre üretilmektedir. İşletmelerin kendilerine kolaylık sağlamak amacıyla talep ettikleri bu ürün kullanıcıları tarafından da uygun görülmektedir.  Hırdavatçılarda kullanılan raflar bir çok farklı ürüne göre değişkenlik göstermektedir. Bunun yanında rengi, kalitesi ve boyutları da gelen taleplere göre farklı olmaktadır. Her ne kadar ihtiyaçtan kaynaklı olarak kullanılsalar da hoş ve şık bir görünüme sahip olunması önem taşımaktadır. Mağazalarda birbirleriyle bütün oluşturup kurumsal bir alan oluşturmaktadırlar. Popüler hırdavat rafları ve fiyatları için bizimle irtibat kurmadan karar vermeyin..

Hırdavat Rafları Fiyatları Ve Modelleri

Çeşitli modelleriyle hırdavat rafı fiyatları internet sitelerinden kolay bir şekilde öğrenilip incelenebilmektedir.  Fiyatları ise imalat aşamaları sebebiyle maliyetli olabilmektedir. Örneğin 200 cm yüksekliği, 90 cm genişliği, taban rafının 40 cm ve üst raflarının 30 cm derinliğinde olduğu  bir hırdavat reyonunun ortalama satış adet fiyatı 375 TL’dir. Satış fiyatının yüksek olmasının sebepleri arasında birinci sınıf işçilik ve malzemeden üretilmiş olması vardır. Aynı zamanda taban rafının haricinde bir adet rafı daha mevcut bulunmaktadır. Genellikle beyaz renkte kullanımı uygundur. Ürün gövde kısmı elektrostatik toz boya ile kaplanmaktadır. İnternet sitelerinden sipariş edilebilmektedir. Metal hırdavat rafları ise geniş boyutlarda olmasından dolayı büyük işletmelerde kullanılmaktadır. Ürünlerin simetrik, düzenli ve göze alıcı bir şekilde sergilenmesini sağlayan hırdavat rafları ilgi çekmektedir.

Farklı bir çok ürünün gösterimi  delikli hırdavat raflarında olmaktadır. Fırça, matkap, kesici taş ve çeşitli hırdavat ürünlerinin müşterilerin dikkatini çekmesi için kullanılmaktadır. İmalatında mevcut firmanın kurumsal renkleri ve logosuyla birlikte üretimi yapılmaktadır. Sökülmesi, montajı ve takılması kolaydır. Portatif bir yapıya sahip olmaktadır.  Aynı zamanda demonte edilebilir bir yapıdadır. Bundan dolayı gönderim ve nakliye gibi durumlarda oluşan maliyetleri minimum düzeye indirmektedir.  İnternetten verilen siparişlerde kutulu bir şekilde ambalajlanıp gönderilmektedir. Ürün adeti ve cinsi kutu üzerinde belirtilir.  Ortalama satış fiyatı 400 TL civarındadır. Taban yüzeyinin üstünde bir raf bulunmaktadır. Onun üzerinde ise matkap, fırça gibi aletlerin koyulması için aparatlar bulunmaktadır.  Böylece ön plana çıkarılan ürünler satışı kolaylaştırmaktadır.