Hafif Rack Sistem

Görünüm Grid Liste
Sırala
Sayfada ürün

3 Raflı Hafif Depolama

200X120X50 3 RAFLI
0,00 ₺ +KDV

4 Raflı Hafif Depolama

3.200,00 ₺ +KDV

Hafif Depolama Ayağı

650,00 ₺ +KDV

Metal Tabla

80,00 ₺ +KDV

Tekerlekli Hafif Depolama

4.500,00 ₺ +KDV

Travers

-1,00 ₺ +KDV 200,00 ₺ +KDV

Hafif Rack Sistemler ve Fiyatları

Günümüzde hafif rack sistemleri sayesinde insanlar eşyalarını rahat bir şekilde depolamaktadırlar. Depolanan eşyalar sayesinde artık fazla ürünlerin yeri kolay bir şekilde bulunmaktadır. Ayrıca rafların kolay bir şekilde her yere taşınması amacıyla hafif raf sistemlerinin imalatı yapılmaktadır. Alanında profesyonel hizmet sunan firmalar tarafından seri bir şekilde imal edilen hafif raf sistemleri sayesinde artık insanlar kendi iş yerlerinin potansiyeline uygun şekilde raf satın alabilmektedir. Hafif rafların imalatı konusunda hassas davranıldığı için bu raflar uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Üstelik olası bir yer değişikliği sonucu bu rafları kaldırmak ve yer değişikliği yapmak daha kolay hale gelmiştir. Kullanıcısına herhangi bir zorluğu bulunmamasının aksine kolaylık sağlayan hafif raflar sayesinde ürünlerinizi istediğiniz şekilde yerleştirebileceksiniz.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Raf sistemleri konusunda dört dörtlük hizmet sunan firmalar, hafif rafların bakım ve onarım işlerini yaptıktan sonra satışa sunmaktadırlar. Hafif rack sistemleri sayesinde iş yükünüzü azaltacak ve eşyalarınızı yerleştirmek için yer arama derdinden kurtulacaksınız. Birden fazla model ve renk çeşitlerine sahip olan bu raflar, uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Hafif rack fiyatları sayesinde artık fazla masrafa girmeden ürünlerinizi yerleştirmek için uygun fiyatlara hafif raf satın alabileceksiniz. Üstelik birden fazla bölmesi bulunması sayesinde ürünlerinizin yerini kolay bir şekilde ayırt edebilecek ve ihtiyacınız durumunda ürünlerinizi rahat bir şekilde bulabileceksiniz. Hafif rack sistemleri aynı zamanda hafif depo rafları olarakta bilinmektedir..

Türkiye geneline vermiş olduğu hafif rack sistemleri sayesinde alanında en çok tercih eden firmalar arasında yer alan firmamız, alanında uzman ekipleri ile hafif raf imalatı konusunda sınırsız hizmet vermektedir. Hizmet konusunda sınır tanımayarak elinden gelen her türlü kolaylığı müşterilerine sağlayan firmamız, hafif rafların imalatı konusundan titiz çalışmalar sergilemektedir. Ayrıca 2. el hafif raf satış hizmeti de sunduğumuz, sıfır raf almanıza da gerek kalmayacak. 2 el hafif raflarımızın bakım ve onarım işleri alanında tecrübeli ekipler tarafından yapıldığı için bu rafları alırken kendinizi sıfır raf almış gibi hissedeceksiniz. Tüm hizmetlerimiz garanti standartları çerçevesinde yapıldığı için firmamızla istediğiniz zaman iletişime geçerek hafif raflarımızdan satın alabilirsiniz.