Ekmek Dolapları


Ekmek Dolapları ve Fiyatları

Ekmek Dolapları grubuna yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz. Market Ekmek Dolapları ve Market Ekmek Dolap Sistemleri için Bizi arayın! 0(212) 657 00 82

Ekmek Dolapları Ne İşe Yarar?

Mutfak ekipmanları içerisinde yer alan ekmek dolapları, ekmek vb. unlu mamüllerin saklanmasını sağlamaktadır.  Bunun yanında baharat ve bakliyat gibi kuru yiyeceklerde muhafaza edilebilmektedir. Ev hanımları için oldukça kullanışlı olan ekmek dolapları fazla yer kaplamamaktadır. Modelleri, boyutları ve rengine göre fiyatlarında değişiklik olmaktadır.

Ekmek Dolapları Modelleri  Ve Fiyatları

Bir çok farklı çeşidi mevcut olan ekmek dolapları oldukça kullanışlı bir biçimde tasarlanmaktadır. İnternetten veya mağazalardan temin edilebilmektedir.  Kullanım amacın göre ekmek dolapları ofiste, kilerde ve banyolarda da kullanılabilmektedir. Örneğin; Mutfak, kiler , ofis, banyo ekmeklik dolabı adından da anlaşılacağı üzere çok amaçlıdır. 105 cm yüksekliğe sahip dolabın 32 cm derinliğe sahip on adet çekmecesi bulunmaktadır.  Çekmecenin iç yüzeyleri 1. Sınıf polistiren’den üretilmektedir.  Uzun ömürlü ve sağlıklı bir geniş iç hacmine sahip olmaktadır.  Yurtdışına satışı olmamakla birlikte 24 ay garanti süresi vardır.  İnternette yer alan ilanında satış fiyatı 379 TL’dir.

Biraz daha uygun fiyatlı ürün bakıldığında Lüx 3 çekmeceli ekmek dolabı tavsiye edilmektedir.  106 cm yüksekliğe, 46 cm genişlik ve 32 cm derinliğe sahip olan dolabın tüm malzemeleri ithal ve 1. kalitedir.  İnternetten sipariş edildiğinde kargo paketinde demonte olarak teslim edilmektedir.  Kurulum alıcıya ait olmakla birlikte paketin içerisinde garanti belgesi ve kurulum aşamalarını anlatan bir kağıt mevcuttur. Montajı oldukça basit olan ekmek dolabının ortalama satış fiyatı 189,9 TL ‘dir. Eğer aynı ürünün dört çekmeceli olanı talep edildiğinde fiyatı 199,9 TL olmaktadır.  24 ay garanti süresi verilmektedir.  Daha şık bir görünüme sahip olan membran kaplamalı ekmek dolapları son zamanlarda oldukça rağbet görmektedir.

Membran dört çekmeceli ekmekli dolabı 299 TL’ye satılmaktadır.  Garanti süresi 12 ay olan bu dolap 112 cm yüksekliğe, 36 cm derinliğe ve 41 cm genişliğe sahip olmaktadır.  Sunta çekmecelerle karşılaştırıldığında daha sağlıklı ve uzun ömürlü olduğu söylenebilmektedir.  1.sınıf gıda maddelerine uygun olarak üretilmektedir.  Ekmek dolapları fiyatları ilk çıkığı döneme göre günümüzde daha ucuz fiyata satılmaktadır.