Duvar Rafları

Görünüm Grid Liste
Sırala
Sayfada ürün

Bitim Ayağı

Çeşitli ürünler için kombin olarak satılan bir üründür.
750,00 ₺ +KDV

Market İç Köşe Ünitesi

9.000,00 ₺ +KDV

Market Rafı Alt Baza

50,00 ₺ +KDV

Metal Züccaciye Ünitesi

12.000,00 ₺ +KDV

Raf Önü Siperlik

75,00 ₺ +KDV

Süper Market Rafı

18.000,00 ₺ +KDV

Şapkalı Delikli Pano

2.600,00 ₺ +KDV

Şapkalı Market Rafı

2.750,00 ₺ +KDV

Duvar Rafları ve Fiyatları

Duvar Rafları grubuna yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz. Market Duvar Rafları ve Market Duvar Raf Sistemleri için Bizi arayın! 0(212) 657 00 82

Duvar Raf Sistemleri günümüzde ev dekorasyonlarında sıklıkla kullanılan bir aksesuar olmaktadır. Dekor veya ihtiyaç odaklı olmak üzere farklı modellerde duvar raf modelleri bulunmaktadır. Hammaddesi ahşap , çelik ve bir çok farklı madde olmak üzere piyasada duvar raflar bulunmaktadır. Genellikle oturma odası, çalışma odasında bulunan raflar son yıllarda yatak odası ve mutfak dahil olmak üzere kullanılmaya başlamaktadır. Bunun en önemli sebebi dekorasyon malzemeleri arasında en fazla tercih edilen ürün olmasındandır.  İhtiyaçtan kaynaklı olarak da kullanılan raflar farklı mimari tasarımlarla tercih edilmektedir.

Duvar Raf Sistemleri Fiyatları Ve Modelleri

Çeşitli modelleriyle duvar rafı fiyatları internet sitelerinden ve mağazalardan öğrenilmektedir. Suntalam malzemeden yapılan Mixed duvar rafı hem dekorasyon hem de ihtiyacı olanlar için oldukça kullanışlıdır. 82 cm yüksekliğe ve 120 cm genişliğe sahip olan duvar rafı 179TL’ye piyasa da satışa sunulmaktadır. Farklı renklerde de bulunabilen duvar rafı internet sitelerinden sipariş edilebilmektedir. İnternetten sipariş verildiğinde 7-15  iş günü içerisinde alıcının eline ulaşmaktadır.  Suntalam malzemesinden yapılan ve oldukça hoş bir görünüme sahip olan Karen Duvar Rafı 75 cm yüksekliğe,  120 cm genişliğe ve 22 cm derinliğe sahip olmaktadır. Antresit gri renginde bulunan duvar rafı 139 TL’dir. Fiyatının uygun olması tercih sebepleri arasındadır.  Daha uygun fiyatlarda duvar rafı arayan alıcılar için Işık 3’lü duvar rafı takımı oldukça uygun olmaktadır.

İnternet sitelerinde 29 TL’ye rahatlıkla bulunabilmektedir. Dekorasyon amaçlı kullanılan raf beyaz renklidir. 20 cm yükseklik ve 60 cm genişliğe sahip olmaktadır.  Dal şeklinde ki bir duvar rafına sahip olan Wenge duvar rafı evini dekore etmek isteyen ve farklı bir görünüme kavuşturmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Ortalama 140 TL fiyatına sahip olan duvar rafı 45 cm yüksekliği vardır.  Küçük dekoratif ürünleriyle hoş bir görünüme sahip olmaktadır. Lekelenme ve çizilme yapmamaktadır.  Ahşap malzemeden yapılan duvar raflarının da çokça tercih edildiği görülmektedir. Özellikle Masif ahşap rafları hem kalitesi hem de hoş mimarisiyle önerilmektedir.  Ortalama fiyatı 200 TL civarındadır. İnternetten sipariş edildiğinde 9-11 iş günü içerisinde teslimatı yapılmaktadır.


duvar rafları,duvar raf sistemi,duvar raf modelleri,duvar raf çeşitleri