Display Ürünleri

Görünüm Grid Liste
Sırala
Sayfada ürün

Yaylı Çerçevelik

80,00 ₺ +KDV

Telefon Teşhir Standı

120,00 ₺ +KDV

Takı Standı

250,00 ₺ +KDV

Saat Teşhir Standı

100,00 ₺ +KDV

Plastik Altıgen Ayak

100,00 ₺ +KDV

Masa Üstü Kaset Stand

150,00 ₺ +KDV

Mandallı Çerçeve

100,00 ₺ +KDV

Mandal Aparatı

75,00 ₺ +KDV

Display Ürünleri ve Fiyatları

Display Ürünleri grubuna yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz. Market Display Ürünleri ve Market Display Ürün Sistemleri için Bizi arayın! 0(212) 657 00 82

Market, mağaza ve alışveriş merkezlerinde kullanılan yönlendirme, fiyat, ürün afişleri, broşürlük ve ürün stantlarını display ürünleri başlığı altında inceleyebiliriz. Genelde plastik malzemelerden üretilen display ürünleri ürünlerin sergilenmesini kolaylaştırırken sunumunu da zenginleştirmektedir. Öyle ki bir saat veya bir kolyenin bir kanallı pano çengelinde asılı olarak sergilenmesi ile şık bir özel ürün standı ile sunulması müşterilerin akıllarında ürünlerin nasıl durduğu konusunda daha net bir fikir verecektir. Hatta satın alma konusundaki fikirlerini de olumlu yönde etkileyecektir. Kaliteli ve uzun ömürlü display ürünlerini Mira Raf'ta bulabilirsiniz.

Display Ürünleri Nedir?

Display ürünlerini anlamak için öncelikle Display kelimesinin anlamına bakmak gerekmektedir. İngilizce’de göstermek anlamına gelen kelime firmaların daha kolay ve pratik bir şekilde ürünlerinin reklamlarını yapmalarıdır. Bunun için daha fazla dikkat çeken yöntemleri kullanmaktadırlar. Bunu yaparken en önemli nokta bulunulan ortama uygun olarak reklamı yapmaktır. Bunu mekanizmalı veya mekanizmasız sistemlerle sağlamaktadır. Ürünler kulanım amacı, alanı ve sektörlerine göre değişkenlik göstermektedir. Kurulumunun kolay olması sebebiyle bu tarz sistemleri her alanda kullanmak mümkün olmaktadır. Display ürünü olarak üretimi yapılan bu sistemlerin taşınabilir olması pratiklik özelliğini kazandırmaktadır. Firmalar reklamlarını yapmak amacıyla organizasyon, toplantı veya sponsorluk gibi etkinlikleri düzenlemektedir. Bu tarz etkinliklerde ürünlerin reklamları görsel öğelerde desteklenmektedir.

Display Ürünleri Kullanım Alanları

Çoğunlukla ofis içi tanıtım, fuarlar ve bilgilendirme, okullar, hastaneler, ürün satışları, araç satış mağazaları, kaldırım ve orta kaldırımlarda tanıtım, mobilya ve dekorasyon mağazaları, restoranlar , marketler ve tüm küçük çaplı esnaf gruplarında kullanımı yaygın olmaktadır. Reklam, bilgilendirme, tanıtım ve uyarı amaçlı tüm duyuruların uzun ömürlü olmasını sağlamak amacıyla display ürünleri tercih edilmektedir. Display ürün çeşitleri arasında poster tutucular , menü panoları, broşürlükler, tanıtım stantları, rol lup, ışıklı light box ve örümcek stant yer almaktadır.

Display Ürünler

Display ürünleri arasında en dikkat çekeni örümcek stantlardır. Örümcek stantlar tanıtım, fuar , seminer ve organizasyon gibi yerlerde kullanılmaktadır. Display stant çeşidi olan bu ürünün taşıma çantasıyla hızlı ve kolay kurulum sağlaması yönüyle tercih edilmektedir. Standart ölçüleri 70 cm genişlik ve 230 cm yüksekliktir. Uygun fiyatıyla tercih edilen görsel sunum sisteminin adı X Banner’dır. Kolay taşınabilmesi ve hafif yapısıyla diğer sistemlerden ayrılmaktadır. Sergi, fuar ve kongre gibi mekanlarda tercih edilen ürün Roll-Up stanttır. Çok kısa bir sürede açılıp kapanabilen ürün kendini içine saran yaylı bir alüminyum mekanizmaya sahip olmaktadır. Boyutunda değişkenlik olmakla birlikte genişliği 200 cm civarındadır. Pazarlama ve reklam işlerine ürünleri ön plana çıkarmak için Display ürünler tavsiye edilmektedir. Displar ürün ve display ürün fiyatları için mutlaka bizden teklif alın. Toptan alımlar için kesinlikle bizimle görüşün.


display ürünleri, display ürün fiyatları