Delikli Raflar

Görünüm Grid Liste
Sırala
Sayfada ürün

Delikli Arka Pano

175,00 ₺ +KDV

Delikli Pano

0,00 ₺ +KDV

Delikli Pano Market Rafı

8.500,00 ₺ +KDV

Delikli Raflar ve Fiyatları

Delikli Raflar grubuna yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz. Market Delikli Raflar ve Market Delikli Raf Sistemleri için Bizi arayın! 0(212) 657 00 82

Delikli Raflar Modelleri Ve Fiyatları

Delikli Raflar Nedir?

Raf sistemleri günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadır. Gerek ihtiyaç gerekse dekorasyon olarak kullanılan raflar özelliklerine ve fiyatlarına göre farklı kategorilerde sınıflandırılmaktadır. Ticari alanda genellikle metal ve çelik raflar tercih edilmektedir. Bunun en önemli sebebi dayanıklı ve dirençli malzemeden yapılmış olmasıdır.  Ticari alanda kullanılan raflardan biriside delikli raflar dır. Metalden veya çelikten yapılabilmektedir. Gerek market ekipmanları gerek hırdavatçı rafları arasında yer almaktadır.  Kırtasiye rafı delikli reyon kategorisinde de satışa sunulmaktadır.  Satılan ürüne göre ebatlarında değişiklik olabilen ürünün şık bir görünüme de sahip olması önem taşımaktadır. Hem işletmecinin memnun kalması hem de müşterilerin dikkatini çekmesi gerekmektedir. Ürün satışını yapan işletmenin bütün bunları göz önünde bulundurması gerekmektedir.

Delikli raflar Fiyatları Ve Modelleri

Piyasada sıfır ve ikini el olmak üzere bir çok yerde delikli raf fiyatları mevcuttur. Özellikle ikinci el alarak uygun ekonomik olmak için satış yapan internet siteleri önerilmektedir. Örneğin ;  Şapkasız duvar reyonları adıyla satılan delikli reyon rafının ortalama 185 TL’dir. Bu fiyat tek ayaklı ürün için geçerli olmaktadır. Bir ünite şeklinde alındığında iki ayak gerekeceği için fiyatı ikiye katlanmaktadır.  Fiyatının uygun olması imalat sıkıntısının olmamasından kaynaklanmaktadır. Metal malzemeden üretilip, yüksekliği 225 cm’dir.  Tabanı 45 + 30 cm olan rafın 15 kancası bulunmaktadır.  İç çamaşır teşhir stantları arasında yer alan delik raf modeli giyim sektöründe kullanılmaktadır.

Çorap ve iç çamaşır ürünlerinin müşterilerin dikkatini çekecek bir şekilde sergilenmesini sağlamaktadır. Piyasa fiyatı 200 TL civarındadır.  Ünite şeklinde satılan raflarda delikli ve market rafları birleştirilerek de satılabilmektedir. Örneğin; 3 üniteye sahip iki delikli raf ve bir market rafından oluşan ürünün satış fiyatı 1000 TL’dir. Genellikle büyük marketlerde kullanılan bu raflar metal malzemeden yapılmaktadır. 1 adet iç köşeden oluşmaktadır. Delikli rafta  toplamda 20 adet kanca bulunmaktadır.  Şapkasız fiyatının 850 TL olarak satıldığını firma not düşmektedir.  Delikli raflar kullanım amacına göre üretilmiş olsalar da şık ve hoş bir görünüme sahip olmaları da önem taşımaktadır.