Çelik Raflar

Görünüm Grid Liste
Sırala
Sayfada ürün

Arşiv Raf 5 Raflı

1.090,00 ₺ +KDV

Çelik Raf

0,00 ₺ +KDV

Çelik Raf

2.300,00 ₺ +KDV

Arşiv Raf 6 Raflı

1.225,00 ₺ +KDV

Çelik Raf Profili

50,00 ₺ +KDV

Arşiv Raf 7 Raflı

1.350,00 ₺ +KDV

Çelik Raf Fiyatları

100,00 ₺ +KDV

Çelik Raf 6 Raflı

1.225,00 ₺ +KDV

Destek

40,00 ₺ +KDV

Çelik Raf Sistemleri | Çelik Raf Profil | Raf Ölçüleri

Çelik raf sistemleri tercih edilme ve aşırı rağbet görmesinin nedeni benzer ürünlere göre daha ucuz olmasıdır. Çelik raf fiyatları içinde ayrıca sitemize bakabilirsiniz. Uygun çelik raflar burada..

Bu sistemler, arşiv ve depo raf sistemi yada dosya rafı olarak da bilinmektedir. Çelik raf sistemleri tercih edilme ve aşırı rağbet görmesinin nedeni benzer ürünlere göre daha ucuz olmasıdır. Şıklık bakımından her ne kadar öncelikli olmasa da depo rafı olarak kullanıldığından şıklıktan daha çok dayanıklılığı önde durmaktadır. Genel olarak üretimi gri renktir. Mira raf olarak istenilen renklerde de yapılmaktadır. Çelik raf fiyatları konusunda bütçenize en uygun teklifi bizden alabilirsiniz.

Bu sistemler, hijyen bakımından da depolarda tercih nedenidir. Özellikle yemekhane mutfaklarında tercih edilmektedir.

Kamu sektöründe arşivleme ve klasör rafı olarak olmazsa olmazlardandır.

Çelik raflar kullanılacak malzemenin ağırlığına göre kalınlık ve incelik göstermektedir. Üretim özellikleri olarak ise 0, 70 mm kalınlıktan başlar 2 mm kalınlığa kadar çıkabilir. Derinlik bakımından ise 31 cm – 43 cm – 59 cm ve 75 cm’ dir. Uzunluk olarak ise 59 cm – 75 cm ve 93 cm’ dir. Uzunluk ve derinlikler kendi aralarında ölçülendirilebilirler.

Çelik Raf Taşıma Kapasiteleri 

Üretim aşamaları;

• Ham sacın işlenmesi (büküm ve presde ölçülendirme ve delme)

• Boyama sürecinden geçmektedir. (elektrostatik toz boya ve fırınlama)

Çelik raf sistemleri genelde beşerli paketlemeler yapılmaktadır.

Çelik raf sistemleri;

• Çelik raf profili

• Çelik raf tablası

• Cıvata-somun

• Plastik tabandan oluşmaktadır.

Uygulamada bir ünite için 4 profil gerekmektedir. Her bir raf için bağımsız ise 8 cıvata-somun, bağımlı ise 6 cıvata-somun gerekmektedir. Bağımlı yapılan çelik raf ünitelerinde her ünitede 2 profil kar edilir.

Ayrıca sırt sırta da uygulama yapılabilir. Dosya rafı olarak klasör rafı olarak kullanılan çelik raf sistemi için 31 cm derinliğinde olan tercih edilmektedir.

Çelik raf montajında önce ayaklar yere serilir daha sonra raf aralıklarına göre çelik raf tablaları yerleştirilir, profil deliklerinden geçirilen cıvata çelik raf tablası ile birleştirilir somun tabla arkasından cıvataya geçirilir ve bir anahtar yardımı ile sıkılır. En son çelik raf profiline plastik tabanlar takılır ve kaldırılır. Plastik tabanın amacı çelik raf profilini yerden gelebilecek su ve benzeri şeylerden korumaktır.

Çelik raf sistemlerinde ve diğer raf sistemlerinde müşteri ile ilişkimiz öncelikle yer hakkında keşif yapmak, keşif üzerinde en kullanışlı planı hazırlamak, hazırlanan planı tasarlayıp müşteriye sunmak, sunum sonucunda müşteri memnuniyeti sağlanacak şekilde fiyat vermek anlaşma sağlandıktan sonra imalat sürecine girmek ve hazırlamak, hazırlanma aşamasından sonra müşteri ile anlaşılmış gün ve saatte montaj yerinde planlanan tasarıma göre yerin teslimini bitirmekten geçer.


çelik raf, çelik raf sistemleri,çelik raf fiyatları, çelik raf profili, çek raf ölçüleri


Çelik Raflar Alt Kategorileri