Ahşap Raflar

Görünüm Grid Liste
Sırala
Sayfada ürün

Özel Proje Ahşap Raflar

Ürün sipariş üzeri özel üretildiği için telefon bilgi almanız gerekmektedir.
0,00 ₺ +KDV

Züccaciye Orta Tekli Reyon

2.800,00 ₺ +KDV

Züccaciye Reyonu

3.000,00 ₺ +KDV

Eczane Vitrini

18.000,00 ₺ +KDV

Aynalı Çiftli Orta Reyon

6.000,00 ₺ +KDV

Ahşap Ürün Rafı

0,00 ₺ +KDV

Ahşap Raf Sistemleri

0,00 ₺ +KDV

Ahşap Oval Camlı Vitrin

18.000,00 ₺ +KDV

Ahşap Raf Sistemleri

Ahşap raf sistemleri kullanım alanı geniş yaratıcılık bakımındansa sonsuz bir hayale dayanmaktadır.

Bu sistemler görsellikte en çok öne çıkan raf ürünüdür. Ahşap raf sistemleri kullanım alanı geniş yaratıcılık bakımındansa sonsuz bir hayale dayanmaktadır. Ahşap raf sistemlerinin tasarım çeşitliliğini sınırlamak mümkün değildir. Piyasada çok çeşitli fiyat ve kalitede ürün bulabilmeniz mümkün fakat sitemizde en uygun ahşap raf fiyatları görebileceğinizi bilmenizi isteriz. Mira raf olarak kaliteli ve ekonomik ahşap raf imalatına oldukça önem vermekteyiz. Tecrübeli ekibimizce hazırlanan ve tasarlanan ahşap ürünler müşteri memnuniyeti ve hayal gücüne göre şekillendirmekten onur duymaktayız. Bu uygulamalarda çok renklilik ve harmanlanmış obje uygulaması da mevcuttur ve bir çok değişik ürünlerle de ambiyans içine girebilmektedir. (plexiglass, metal, alüminyum ve cam)

Ahşap ürünlerin kullanılmadığı alan yok denecek kadar azdır. Ev dekorlarında, ofis dekorlarında, araç dekorlarında, mağazacılıkta ve daha bir çok alanda kullanılmaktadır.

Ahşap raf sistemlerinde 18 mm-30 mm kalınlıktaki ürünler daha çok kullanılmaktadır.

Raf sistemlerinde ahşap ürünlerinden suntalam ve mdflam kullanılmaktadır. Bunlar üzerinde ebatlama (kesim) ve bantlama yapılmaktadır. Daha sonra toplama yada işleme işlemleri uygulanır.

Mira raf olarak ahşap atölyemizde müşterilerimizden gelen talepler üzerine özel ve standart üretim yapmaktayız. Standart ürünlerimiz arasında ahşap duvar ünitesi, ahşap kanallı pano ünitesi, ahşap orta standlar ve vitrin sistemleri gelmektedir. Metrekare hesaplamasına göre kanallı pano ve kolon kaplamada üretimimiz içindedir. Yine bu ürünlerin her biri için özel ölçü ve sipariş alınmaktadır. Kanallı pano sistemleri suntalam yada mdflam üzerinde özel kanal bıçağıyla freze yardımı ile hatasız açılmaktadır ve açılan kanallara aluminyumların yerleşmesi ile tamamlanmaktadır.

Ahşap duvar rafları ise market rafları gibi birkaç parçadan oluşmaktadır. Ahşap duvar rafları;

• Metal ayak

• Metal ayak ahşap çıtası

• Ahşap arka pano

• Ara bağlantı

• Metal destek

• Ahşap alt baza

• Ahşap şapka

• Ahşap raflardan oluşmaktadır.

Standart ölçüsü 225*90*40’ dır. Fakat istenilen her ölçü ve boyutta üretim yapılabilir.

Yana yana gelen ahşap duvar ünitelerinde dikkat edilmesi gereken husus ünite sonu kavramıdır. Ünite sonu diye adlandırdığımız her bir dizilimden sonra en sona gelen ayağa verilen isimdir. Örneğin 1 ahşap duvar ünitesi sipariş verilirken 1 ahşap duvar ünite ve 1 ünite sonu olarak söylenmelidir. Bir duvar boyunca yan yana 10 ahşap duvar ünitesi gelmiş ve bunların her biri birbirine bağımlı ise o zaman yine 1 ünite sonu gelmektedir. Bu sistem bütün raf ürünlerinde de geçerlidir.

Raf uygulamalarında ve diğer raf sistemlerinde müşteri ile ilişkimiz öncelikle yer hakkında keşif yapmak, keşif üzerinde en kullanışlı planı hazırlamak, hazırlanan planı tasarlayıp müşteriye sunmak, sunum sonucunda müşteri memnuniyeti sağlanacak şekilde fiyat vermek anlaşma sağlandıktan sonra imalat sürecine girmek ve hazırlamak, hazırlanma aşamasından sonra müşteri ile anlaşılmış gün ve saatte montaj yerinde planlanan tasarıma göre yerin teslimini bitirmekten geçer. Zamanında iş teslimi mira raf olarak en çok önem verdiğimiz husustur. Bizim için verilen söz her şeyden önce gelir.


ahşap raf sistemleri, ahşap raflar