Çelik Raf Üretiminde Öncü

Wednesday, May 30, 2018

Aysan Dekoratif Raf Sistemleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 1984 yılında civatalı çelik raf üretimi ile sektörde yerini aldı. İlk günden itibaren kalite ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız sizlerden gelen taleplere cevap verebilecek teknoloji ile insan gücünü devamlı artırarak bugün çelik raf üretiminin yanına dekoratif market reyonları ve tüm market mağaza ekipmanlarını üretimine katarak ürün yelpazesini genişletmiştir.

Firmamız endüstriyel depo raf sistemleri ve giydirme raf sistemleri ile de Türk sanayisinin önemli bir ihtiyacına cevap verebilecek teknolojiye ulaşmıştır. Ar-Ge çalışmalarına önem veren firmamız özgün tasarımlarını müşteri ihtiyaçları ile birleştirerek uyguladığı üretim teknolojisini personel ve çevre duyarlılığı ile bütünleştirerek ISO 9001/ISO 14001 ve TS 18001 CE TSE, TSE EN 1090 standartlarıyla belgeli olup TS EN 15512&15620 normlarına uygun üretim yapmaktadır.

Yurt içindeki geniş müşteri portföyüne verdiği hizmetlerin yanı sıra üretiminin %40'ını yurt dışına, Almanya, Belçika, Senegal, Cezayir, İsviçre, Bosna-Hersek, Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Ürdün, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan gibi Avrupa ve Orta Doğu'nun önemli ülkelerine ihraç ederek, kendisini ispatlamıştır. Günümüzde önemli bir sektör olan marketler, ahşap mağazalar ve lojistik firmaları ile sanayi raflarının tüm ürünlerini üretim yelpazesinde bulunduran firma taahhüt ettiği işlerin hepsini anahtar teslimi olarak en kısa sürede en ekonomik koşullarda ve en güvenilir şekilde vermeyi temel hedefi olarak seçmiş, gelecekte de sizlerle beraber olmayı kar olarak görmüştür.

Bugün ulusal ve uluslar arası market, yapı market ve mağazacılık, depolama, giydirme çelik depo, mekik sistemli depo sektöründeki birçok markaların tedarikçisi konumundadır. 1984'ten günümüze depolarınızı güvenle inşa ediyor, yüklerinizi özenle ve başarıyla taşıyoruz.

Yorumunuzu Bırakın