Ucuz Market Rafları

Ucuz Market Rafları

Şapkasız market raflarının standart yükseklikleri 225 cm, uzunluğu ise 95, 75 ve 55 cm olarak imal edilmektedir. Raflara gelirsek zemin (yani taban) 40 cm, üst raflar ise 4 tane 30 cm’ lik raftan meydana gelir. Fiyatı ise 130 TL + KDV’dir. Kapama ile etiketler talep edilen renklerde yapılabilmektedir.

Firmamız tarafından, projelendirilmesi, imalatı ve kurulumuna kadar yapılan tüm çalışmalar en ekonomik ve en kaliteli şekilde yapılmakdır. 8 yılı aşan hizmet süremiz içerisinde hiç şikayet almamış olmamız da bunun bir göstergesidir. Ucuz market rafları için sizlere de en hızlı sürede hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Raflarımızın ekonomik olmasını sağlayan en önemli unsur direkt olarak imalattan halka sunuyor olmamızdır.

Marketlerin hepsinin büyük maliyetler ile açılmadığını biliyoruz. Halka en ucuz ve iyi ürünleri sunabilmek adına marketin kurulum giderleri de kısılmalıdır ki müşterilerine sattıkları ürünlere bu maliyetler yansımasın. Bunun bilincinde bir firma olarak, marketlere piyasada bulabilecekleri en iyi ürünleri, en iyi rakamlarla sunmaktan dolayı gurur duyduğumuzu belirmek isteriz. Dilerseniz sizi ve marketinizi ziyaret edelim ürünlerimizin demolarını gösterelim kalitelerini kendi gözlerinizle görme fırsatı yakalayın. Ekonomik raf sunmanın yanısıra şeffaf pazarlama yöntemi de şirket prensiplerimizdendir. Keşiften, kurulum aşamasına kadar hiçbir ekstra maliyet çıkarmayan, konusunda uzman bir firma ile çalışmak istemez misiniz? Cevabınız evetse sizi de Mira Raf’a bekliyoruz. Hem çok seçenek hem de uygun fiyatlı market rafları burada.

Standart market rafları dışında, özel tasarıma sahip market rafları talepleriniz için de bizden teklif almadan projenize başlamamanızı öneririz. Müşterilerimize, her zaman onların perspektiflerinden de bakabiliyor olmamızdan ötürü beklenti ve ihtiyaçlarını bilen bir firmayız.


Bu yazı ile ilgili ürünler