Yazı Başlıkları

Ahşap Raf Sistemleri
Bu sistemler görsellik açısından en çok ön plana çıkan raf ürünlerinde biridir. Ahşap raf sistemleri kullanım yeri olarak geniş, yaratıcılık bakımından ise sınırsız bir hayale dayanmaktadır. Günümüzde birçok üretici firma olması dolayısıyla ahşap raf sistemlerinin tasarımları çokça artmaktadır. Bu sistemlerin tasarımları çeşitlidir ve sınırlamak mümkün değildir. Ahşap rafların çeşitliliğini sınırlamak, ahşap sanatına ve raf sistemlerine aykırı bir durumdur. Ahşap raf almaya karar verdiğin..
0 Yorumlar
Devamı
Raf Sistemleri
Raf Sistemleri - 24/12/2013
Raf sistemleri konusunda sınırız çözümler sunmayı hedefleyen firmamız Mira Raf siz değerli müşterilerine elinden gelen desteği sunmaktadır. Mağaza, market ve depolarınız için, hem ürün satışı hem de kurulumu konusunda ekonomik çözümlerimiz için bizi arayın. ..
0 Yorumlar
Devamı
Raf İmalatı
Raf İmalatı - 24/12/2013
Mira Raf olarak yıllar yılı edindiğimiz tecrübeleri geleceğe aktararak raf imalatı ve uygulamaları çalışmalarına devam ediyoruz. Piyasadaki tecrübelerimiz ışığında müşterilerimizin beklentilerini hızlı şekilde anlayıp çözümler üretebiliyoruz. ..
0 Yorumlar
Devamı
Nalbur Rafları
Nalbur Rafları - 24/12/2013
Mira Raf olarak nalbur ve hırdavat malzemeleri satan dükkanlara özel nalbur rafları ve raf sistemleri imalatı ve kurulumu yapmaktayız. Nalburların, küçük iş aletleri, işçi aksesuarları, küçük hırdavat malzemelerini şık bir şekilde sergileyebilecekleri raflar burada. ..
0 Yorumlar
Devamı
Baharat Rafları
Baharat Rafları - 24/12/2013
Marketlerin veya sadece baharat satan aktarların ürünlerini daha doğal, daha amacına uygun şekilde sergileyebilmeleri için baharat rafları kullanılır. Baharatlar tamamen doğallığın yansıması olan ürünler olduklarından bu ürünlerin satılacağı raf sistemleri de otantik doğal ahşap görünümlü olmalıdır. Bu şekilde hazırlanan raflar otantik bir hava da katacağından müşterinin satın alma fikrini olumlu yönde etkileyebilmektedir. Eğer baharat satışı için otantik yerine daha modern ve farklı bir görü..
0 Yorumlar
Devamı
Çelik Raf
Çelik Raf - 24/12/2013
Mira Raf olarak raf sistemleri konusundaki çalışmalarımızı çelik raf sistemleri konusunda da başarıyla sürdürmekteyiz. Çelik raflar daha ağır ürün veya malzemeleri istiflemede büyük artıları olan sistemlerdir. Hammaddesi çelik olduğundan dayanma gücü ve kullanım süresi çok çok fazladır. Sağlık açısından da önemli avantajları olan bu raflar yemek yeme veya üretim alanlarında da çok tercih edilmektedir. Çelik rafların taşıma kapasiteleri ise; 0,70 mm kalınlığındaki bir raf için maksimum 90 kg, ..
0 Yorumlar
Devamı
Otel Bankoları
Otel Bankoları - 24/12/2013
Hemen hepimizin otellerle en az birkaç kez işi olmuştur. Bu otellerde bizleri karşılayan ilk bölümdür bankolar. Otel bankoları , müşterilerin gözündeki ilk intiba adına önem arzederler. Otelin karakteri hakkında ipuçları verirken, ziyaretçilerin kafalarında olumlu ya da olumsuz yargıya da sebeptir bankolar. Bankoların üretiminde kullanılan malzemelerin çeşitliliği, üreticinin ve müşterinin hayal gücüne kalmıştır diyebiliriz. Masif, mdf, mdflam, pleksiglas, cam, alüminyum, çelik, mermer ve dah..
0 Yorumlar
Devamı
Market Raf Sistemleri Hakkında
Süper ve hipermarketlerin dekor tasarımlarında en büyük pay sahibi market raf sistemleri olmakla birlikte market ortamlarının vazgeçilmezidirler bu ürünler. Market içerisindeki ürünlerin düzenli şekilde istiflenmesini ve teşhir edilmesini bu ürünler sağlamaktadır. Market rafları nasıl üretilir derseniz kısaca şöyle değinebiliriz. Hammaddesi demir sac olan bu ürünler sac levhaların büyük endüstri makineleri vasıtasıyla şekil verilmesi ile oluşmaktadır. Raf gövdelerine raf yüksekliğini ayarlama..
0 Yorumlar
Devamı
İyi Bir Raf Nasıl Olmalıdır?
Bir raf uygulamasını iyi olarak kabul edebilmek için olmazsa olmaz bazı koşullar vardır. Raf sistemi için öncelikle uygulama yapılacak sektörün, mağaza veya marketin bulunduğu lokasyon iyi incelenmeli insanların eğilimleri göz önünde bulundurulmalıdır. Şöyleki İstanbul Etiler’de kurulacak bir mağaza veya market ile daha ücra bir mahallede kurulacak mağazanın raf sistemi, tasarımı, renkleri aynı olamaz, olmamalıdır da. Bu aslında özellikle üzerinde durulması gereken ve çoğu uygulamacı ve firma..
0 Yorumlar
Devamı
Civata Vida Rafları
Özellikle nalbur ve hırdavat malzemeleri satan dükkanlar için civata vida rafları ve raf sistemleri imalatı ve uygulaması yapıyoruz. Her model, ebat ve özelliklere göre ayrı ayrı istif yapabileceğiniz, ihtiyaç anında kolayca bulabileceğiniz renki vida raf sistemlerini sitemizde bulabilirsiniz. Dükkanınıza özel raf uygulamaları için lütfen 0212 657 00 82 nolu telefonumuzdan bizi arayın. ..
0 Yorumlar
Devamı
Market Rafları Fiyatları
Market rafları fiyatları, diğer tüm raf sistemleri gibi üretildiği malzemeye ve ölçülerine göre farklılık gösterir. Metal malzemeler ile imal edilen bir market rafı ile mdf rafın veya sooğutma sistemi barındıran bir raf ile yalın bir raf fiyatı arasında fiyat farkları olacaktır. Ayrıca işin büyüklüğüne göre tek tek alıma nazaran çok daha fazla indirim yapabilmekteyiz. Hazır market rafı istediğinizde fiyat daha ekonomikken, özel bir tasarım ve imalat süreci gerekecekse fiyat daha farklı olacak..
0 Yorumlar
Devamı
Ucuz Market Rafları
Şapkasız market raflarının standart yükseklikleri 225 cm, uzunluğu ise 95, 75 ve 55 cm olarak imal edilmektedir. Raflara gelirsek zemin (yani taban) 40 cm, üst raflar ise 4 tane 30 cm’ lik raftan meydana gelir. Fiyatı ise 130 TL + KDV’dir. Kapama ile etiketler talep edilen renklerde yapılabilmektedir. Firmamız tarafından, projelendirilmesi, imalatı ve kurulumuna kadar yapılan tüm çalışmalar en ekonomik ve en kaliteli şekilde yapılmakdır. 8 yılı aşan hizmet süremiz içerisinde hiç şikayet a..
Devamı